ADRES
Kinki Lab Hannie Dankbaarpassage 24
1053 RT AMSTERDAM

020 – 820 2008
info@kinkibv.nl

Let op! Dit is het support office van Kinki Kappers.
Om een afspraak te maken klik links op "locations" of "appointment". Voor een afspraak bij de Kinki Academy zie onderstaand telefoonummer.
ROUTE
Auto: U kunt het beste Bellamyplein invoeren op uw GPS. U kunt dan vervolgens in de ondergrondse parkeergarage uw auto tegen betaling parkeren. Wij zitten op nummer 24 in de passage.

Openbaar vervoer: Tram 17 vertrekt vanaf Amsterdam Centraal, richting Osdorp (Dijkgraafplein). De juiste halte is Ten Katestraat. De ingang van Tramremise De Hallen bevindt zich halverwege de Ten Katemarkt aan de rechterkant. Wij zitten op nummer 24 in de passage.
KINKI ACADEMY
De Hallen Hannie Dankbaarpassage 43
1053 RT AMSTERDAM

020 - 69 29 707
info@kinkiacademy.nl

Liever naar Kinki Academy Rotterdam? Kijk voor meer info op: www.kinkiacademy.nl
MAIL
Algemeeninfo@kinkibv.nl
  
Marketingmark@kinkibv.nl
Design + Tech Supportpaul@kinkibv.nl
Commercieelrobbie@kinkibv.nl
Administratiefsandra@kinkibv.nl
 karin@kinkibv.nl
Modellen + Showshaidy@kinkibv.nl
OPENINGSTIJDEN
maandag09.00 - 17.30
dinsdag09.00 - 17.30
woensdag09.00 - 17.30
donderdag09.00 - 17.30
vrijdag09.00 - 17.30
zaterdaggesloten
zondaggesloten
LINKS
Kinki Academykinkiacademy.nl
Young Bloodsyoungbloods.nl
De Hallendehallen-amsterdam.nl